Impreza w Zapiecku (piątek, 26 wrzesień)

Wszystkim Zainteresowanym przypominamy, że dzisiaj (piątek, 26 wrzesień)
o godz. 20:00 w Zapiecku odbędzie się koncert/impreza:

BANDAŻELASTYCZNY
– Grupę Bandaż elastyczny tworzą znani łódzcy muzycy: Piotr „Chypis” Pachulski (Normalsi), Kuba „Qbek” Weigel (Qbek Band), Bartek Grzanek (Tosteer) i Marcin „Goja” Gojawiczyński (ex Colorado). Chłopaki grają klasykę polskiego rocka, zachodni blues i rock and roll – gwarantowana niezła zabawa!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

Zapraszamy także na najbliższe imprezy:

sobota, 27 wrzesień, godz. 21:00 – SŁODKI CAŁUS OD BUBY
Kapela, która startując w tradycji piosenki turystycznej potrafiła zmienić jej wizerunek. Teraz trzymają się mocno poetycznych, wrażliwych tekstów, ale nie stronią też od sięgania po klasyczne klimaty rockowe, bluesowe, czy nawet własno – balladowe. Zestaw wspaniałych muzyków i dwaj (sic!) charyzmatyczni liderzy (K. Jurkiewicz, M. Kamper) gwarantują ciepło-słodko ale i kwaśno-uroczy wieczór.
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

sobota, 4 październik, godz. 21:00 – ZAKAZ WYPRZEDZANIA i gościnnie „KMT TUREK”
Luz, zabawa, jamajka, elementy rocka, ale głównie spontaniczność i znakomity kontakt z publicznością! Zakaz Wyprzedzania to łódzka kapela (związana z Zapieckiem od samych jego początków), która od lat bawi i wzrusza. Każdy koncert to niezapomniane przeżycie i godnie wykorzystany czas. Gościnnie wraz z Zakazami wystąpią ich przyjaciele : Zespół KMT TUREK – to grupa wykonująca piosenkę turystyczną i poezję śpiewaną. Brali udział w wielu przeglądach i festiwalach związanych z tym nurtem muzycznym, powoli zdobywając uznanie w oczach widowni i jury. Ciekawostka 🙂 – w 2006 r. zespół KMT zwyciężył w 9 festiwalach (wszystkich na które pojechał), a także uzyskał nominację do największego festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie.
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

sobota, 11 październik, godz. 21:00 – JOASIA PILARSKA z zespołem NA DRODZE
Joanna Pilarska jest wokalistką bluesową młodego pokolenia, pochodzi z Wielkopolski. Ma na swym koncie wiele nagród, tak indywidualnych jak i zdobytych ze swymi zespołami, m.in. 3. miejsce ankiety BLUES TOP 2006 w kategorii wokalistka roku. Arek Zawiliński jest autorem, kompozytorem i gitarzystą. Pochodzi z Gorlic, gdzie tworzył zespół bluesrockowy KROPLA ŻYCIA, później akustyczny skład NA DRODZE. Projekt Joanna Pilarska & NA DRODZE powstał rok temu, działalność udokumentowana została serią koncertów oraz płytą „Tam, gdzie zaczyna się mój świat” wydaną przez łódzki DALMAFON. Bieżący koncert promować będzie tę właśnie płytę. Oprócz repertuaru autorskiego występ zawierać będzie zestaw starych bluesowych standardów i współczesnych przykładów tego gatunku, tak w wersji angielskiej jak i rodzimej. Wstęp wolny.
Koncert bedzie transmitowany na zywo w Radiu Zapiecek na kanale LIVE (http://live.zapiecek.art.pl)

Authors

Related posts

Top