Peter Steele znowu umiera

Peter Steele znowu umiera

Amerykańscy i niemieccy fani Type o Negative mogą się już cieszyć nową płytą zespołu, „Dead Again”. 13 marca płyta ukazała się za wodą, a 16 u naszych zachodnich sąsiadów. Reszta Europy, w tym Polska, musi poczekać do 19 marca. Krążek składa się z 10 utworów, które łącznie dają 77 minut przepełnionej mrokiem muzyki. Wokalista zespołu, Peter Steele po raz kolejny zabierze nas do tych zakamarków duszy człowieka, o których staramy się na co dzień zapomnieć.

42Jest rzesza ludzi, którzy zapomnieć o nich jednak nie mogą, a muzyka ToN pozwala wyrzucić z siebie część niespokojnych myśli dzięki poczuciu, że nie jesteśmy osamotnieni w walce z nimi. Na płycie będzie więc znowu miłość, chaos, moralność, marzenia, których lepiej nie mieć, stracone nadzieje i koszmary przez które nie można zasnąć. Wszystko w ekstremalnym, ciemnym wydaniu Type o Negative. Polscy fani gothic metalu po wysłuchaniu płyty będą mogli posłuchać i zobaczyć czwórkę Brooklyńczyków na żywo.

Type o Negative wciągnęli bowiem na listę promującej krążek trasy koncertowej nasz uroczy kraj nad Wisłą. Zagrają już 14 czerwca w Warszawie, w klubie Stodoła. Zespół chyba polubił polskich fanów, gdyż ostatni ich koncert w Polsce odbył się w tym samym miejscu cztery lata temu i promował poprzednią ich płytę „Life Is Killing Me”. Oby odwiedziny w Polsce w ramach premiery nowych płyt weszły chłopakom w krew. Bilety w przedsprzedaży kosztują 110 zł. W dniu koncertu mają zdrożeć do 125 zł.

am

[tubepress mode=’tag’, tagValue=’Peter Steele’]

Authors

Related posts

Top