niezależny twór muzyczny, który zabije raka gnębiącego Polską muzykę niezależną

Pierwszy, jedyny i niezależny twór muzyczny, który zabije raka gnębiącego Polską muzykę niezależną. To audycja specjalnie dla Was, zespołów i muzyków, którym ciężko się pokazać czy przebić dalej. Będziemy namawiali stacje radiowe do promocji tego programu w ramach ich plajlisty. Poniżej przedstawiamy audycje w ramach programu Muzyczna strefa a na soundclouds można odsłuchać wersji demo wraz z rozmową z Mariuszem Kusiem, pomysłodawcą i realizatorem projektu Muzyczna strefa. Tam dowiecie się wszystkiego. Kliknij

Audycje w ramach programu

Z archiwum Y

Wydajesz właśnie płytę, promujesz singla albo planujesz trasę koncertową? Tutaj będzie właśnie skrót najważniejszych informacji z naszego mikro świata muzycznego. Ponadto dowiesz się co się dzieje w muzycznej branży. Czekamy więc na informacje i materiały od Was, aby w premierowym wydaniu naszej audycji poinformować o Waszych premierach. Napisz do nas na adres [email protected]

Gwiezdne wrota

Do gwiezdnych wrót zaprosimy znanych artystów z Polskiej sceny muzycznej, aby na chwilę przenieśli się do czasoprzestrzeni w której debiutowali. Aby opowiedzieli nam o swoich początkach, drodze do kariery, problemach i zabawnych sytuacjach z muzycznego świata.

Veni Vidi Vici!

Jeżeli w Twoim mieście dzieje się coś smakowitego muzycznie, to nie czekaj, poinformuj nas o tym, albo zdaj relację z koncertu, na którym byłeś. My także będziemy odwiedzać kluby muzyczne, rozmawiać z ich managerami, robić wywiady z artystami po koncertach a także zachęcać do organizacji wspólnych tras koncertowych. Niech wieść idzie w Polskę

Gramy swoje!

Będziemy zapraszać debiutujących artystów aby porozmawiać o ich dokonaniach, planach, poznać ich spojrzenie na rodzimy rynek muzyczny a także dowiedzieć się o nich czegoś nietypowego. To audycja właśnie dla Was.

Wanted

To będą ogłoszenia muzyczne. Jeśli wynajmujesz salę prób, szukasz muzyka do współpracy, udzielasz lekcji gry na instrumencie, albo dajesz lekcje śpiewu, ogłoś się. To miejsce na Twoje ogłoszenie. Mile widziane bartery.

Chirurgia dźwięku.

To cykl, w którym będziemy rozmawiali z ekspertami w dziedzinach związanych z muzyką. Z muzykami z najwyższej półki, producentami muzycznymi, realizatorami, choreografami, managerami, radiowcami a nawet dietetykami. O rzeczach ważnych i przydatnych. Obalimy z przyjemnością także kilka mitów.

Lista nieznanych przebojów

To Twoja lista przebojów. Z nadsyłanych zgłoszeń będziemy wybierali propozycje do naszej listy, listy nieznanych przebojów. Przedstawimy muzykę świeżą, pełną energii i radości z muzykowania. Dowiecie się jak w duszy gra konkurencji, a być może zdobędziecie inspiracje. Utwory ze szczytów listy będziemy promowali w serwisach muzycznych, a częśći z Was może zaproponujemy nagranie Epki, teledysku, lub wydanie płyty.

Muzyka świata i okolic.

Do audycji będziemy zapraszali obcokrajowców mieszkających w Polsce aby opowiedzieli troszkę o swojej muzyce alternatywnej, czego słuchają, jak to jest u nich i jak tam wygląda promocja i wsparcie muzyki niezależnej.

Historia Zapomnianej płyty

Będziemy prezentowali składanki muzyczne, które mimo wielu fantastycznych utworów w nich zawartych nie przebiły się przez natłok innych propozycji muzycznych. To będzie prawdziwa uczta dla entuzjastów muzycznych.

Kopia czy oryginał?

To będzie swego rodzaju zabawa ze słuchaczami, Będziemy prezentowali utwory muzyczne a Waszym zadaniem będzie odgadnięcie, czy proponowany utwór to oryginał czy cover. Do wygrania będą nagrody rzeczowe 🙂

Jeżeli macie ochotę z nami współpracować w jakiejkolwiek formie, piszcie, [email protected]

Zapraszamy do współpracy.

http://soundcloud.com/mariusz-ku/muzyczna-strefa-demo

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top