Habakuk w Anglii

Habakuk w Anglii

Polska w Europie jest, bo geografia na to wskazuje. Teraz zaczyna dowodzić tego także muzyka. Pierwszy raz w historii dostaliśmy się na największy brytyjski festiwal. I bynajmniej nie jako publika, tą mogliśmy być zawsze. W tym roku, w Wielkiej Brytanii lato przywita m.in polski zespół reggae Habakuk.

habakuk_familyfrontWiadomość jest pewna, bo pochodzi od źródła, a więc wprost ze strony internetowej zespołu. “Możemy już teraz to potwierdzić w 100 %- Habakuk jako pierwszy zespół z Polski zagra w tym roku w czerwcu na festiwalu Glastonbury, w Anglii ” czytamy na stronie Habakuka. Zespół powołuje się na słowa jednego z organizatorów, który odwiedził chłopaków po ich występie w Londynie i upewnił ich, co do czerwcowego występu w wiosce Pilton koło Glastonbury. Naszemu Habakukowi towarzyszyć na scenie będą m.in. Arctic Monkey i The Who.

Na festiwal musimy jednak poczekać do czerwca, a dokładnie: do 22 czerwca. Glastonbury potrwa do 24 czerwca. Natomiast już teraz możemy się cieszyć nowa płytą formacji. “A ty siej…” z reggea’owymi wersjami piosenek Jacka Kaczmarskiego ukazał się 9 marca. Płytę promuje utwór “Mury”. Kto ciekaw nowego krążka i Habakuka na scenie może wybrać się na polski koncert. Szczegółowy plan koncertów do znalezienia na stronie www.habakuk.art.pl

[tubepress mode=’tag’, tagValue=’Habakuk’]
am

hastagi na stronie:

#reje xxl xxl

Authors

Related posts

Top