Bella Skyway Festival: sponsor tytularny

Teaser

Sponsorem tytularnym festiwalu są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych Spółka Akcyjna, wiodący europejski producent i dostawca produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Kultura organizacyjna firmy opiera się na trzech wartościach:

  • innowacyjności — produkty firmy powstają w oparciu o najnowocześniejsze technologie na świecie i mają najwyższą jakość, niezależnie od tego w jakim kraju są dostępne,
  • odpowiedzialności — firma łączy działalność biznesową z zaangażowaniem społecznym, organizuje i wspiera przedsięwzięcia edukacyjne, aktywnie uczestniczy w procesie wypracowywania i upowszechniania w Europie najlepszych standardów w obszarze zdrowia i pomocy społecznej,
  • doświadczeniu — firma łączy doświadczenie i wiedzę praktyczną wieloletnich pracowników oraz kreatywność i umiejętności młodszej kadry, tworząc optymalną ofertę.

 

 

Marka Bella

Bella to marka wyrobów higienicznych przeznaczonych dla kobiet — lider na rynku Środkowo-Wschodniej Europy, dynamicznie zdobywająca rynek Europy Zachodniej i Azji.

Słowo „bella” w języku włoskim oznacza „piękna”. Kim jest współczesna kobieta według belli? Jest przede wszystkim sobą, wierzy w swoje możliwości, jest odważna, przebojowa, mądra i wrażliwa zarazem. Pragnie i umie realizować swoje pasje. Kocha życie i chce każdego dnia sięgać dalej, marzy o tym i realizuje swój plan, podążając swoją symboliczną drogą do gwiazd! Dlatego właśnie… Bella Skyway Festival! Zaczaruj świat! — mówi Anna Chudziak z Biura Zarządu Toruńskich Materiałów Opatrunkowych.

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych i marka Bella to Sponsor mappingu 3D autorstwa węgierskiej grupy Limelight, który można zobaczyć na fasadzie Kościoła pw. Św. Ducha.

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top