Wiadomości branżowe

Allegro.pl podpisuje umowę z Merlin.pl

Szanowni Państwo! Największy polski serwis aukcyjny Allegro.pl ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z najpopularniejszym polskim sklepem internetowym Merlin (www.merlin.pl), oferuąjcym ponad 80 tysięcy tytułów

Szanowni Państwo!

Największy polski serwis aukcyjny Allegro.pl ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy z najpopularniejszym polskim sklepem internetowym Merlin (www.merlin.pl), oferuąjcym ponad 80 tysięcy tytułów książkowych, muzycznych, filmowych oraz gier i programów komputerowych. Na mocy powyższego porozumienia w serwisie Allegro bedą licytowane m.in. unikatowe pozycje książkowe i płytowe, które nie są dostępne w normalnej sprzedaży detalicznej. Na stronach WWW serwisu firmy QXL Poland znajdą sie m.in. białe kruki, których nakład został już wyczerpany, pozycje z autografami autorów oraz przedpremierowe unikaty. Co tydzień w serwisie Allegro będzie pojawiać się kilkadziesiąt \”merlinowych\” aukcji.

Już od dziś na stronie Merlina w Allegro pod adresem www.allegro.pl/mojastrona.php?id=12767 dostępne są aukcje książek z autografem m.in. Jerzego Stuhra, Normana Daviesa, Zygmunta Kubiaka, i Andrzeja Wajdy.

Serwis Allegro.pl na dzień dzisiejszy posiada ponad 115000 zarejestrowanych użytkowników. Ogółem na stronach odbywa się równolegle ponad 61000 licytacji, a dziennie pojawia się ponad 5000 nowych aukcji. Łączne obroty serwisu w miesiącu grudniu (tzw. wskaźnik GAV) osiągnęły ponad 6 milionów zł.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Ujawniono tytuły nagrodzone w konkursie na Książkę Audio Roku 2008

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy