Arty Muzyka

Duet Shakiry i Beyonce

Dwie piękności amerykańskiej estrady postanowiły się zgrać. Można mieć tylko nadzieję, że wspólnie nagrana przez nie piosenka okaże się prawdziwym sukcesem oraz że trafi na

Dwie piękności amerykańskiej estrady postanowiły się zgrać. Można mieć tylko nadzieję, że wspólnie nagrana przez nie piosenka okaże się prawdziwym sukcesem oraz że trafi na same szczyty list przebojów.

Z pewnością może się to udać, ponieważ obie posiadają niewiarygodną charyzmę, ciekawą osobowość, egzotyczną urodę, bardzo mocny głos, którym bawią się niczym dzieci lalkami, a także potrafią się doskonale poruszać. Jest jeszcze inny czynnik mogący się przyczynić do podbicia serc fanów nowym przebojem – obie są bardzo lubiane, skromne i ciepłe. Oto, co powiedziała sama Beyonce: “Zawsze ją lubiłam i bardzo chciałam z nią pracować.

Nasz utwór opowiada o facecie, który próbuje wkraść się w łaski dwóch dziewcząt. Te jednak zamiast o niego walczyć, postanawiają trzymać się razem”. No, cóż, zobaczymy, co z tego będzie w najbliższym czasie – miejmy nadzieję, że nie okaże się to żadnym tanim kiczem, niewypałem – zwał jak zwał – zaś prawdziwie gwiazdorskim popisem dwóch młodych, utalentowanych wokalistek. Jeśli zaś chodzi o samą Beyonce, tak w ramach ciekawostki, ostatnio, aby schudnąć do roli w nowym filmie, zrzuciła dziewięć kilogramów, opierając się na diecie złożonej wyłącznie z samego soku klonowego, zmieszanego z wodą i z sokiem z cytryny. Nieładnie, nawet sami dietetycy ją za to skrytykowali.
Marta Akuszewska

A to już wiesz?  LIKA - nowy utwór i teledysk "Lekko tak"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy