Archiwum XL Arty Club Dance Dyskoteka Festiwal Folcowe klimaty Gotyk Hip hop Imprezy Instrumenty Kluby Koncerty Moda Muzyka Muzyka elektroniczna Muzyka lat 80 Muzyka ludowa Muzyka polska Muzyka powa Newsy Nowe Twarze P Piosenki Poezja Polski hip hop Polski Punk Polski Rock Pop Premiery p Punk Radio Rap Recenzje Rock Sprz Techno Teledyski Trance Underground Wywiady Zespo

Karnety na Off Festival 2006

Ruszyła sprzedaż karnetów na dwudniowy Off Festival, organizaowany przez Artura Rojka z Myslovitz. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Ile kosztują karnety? Ich cena to 20 złotych i można je kupić na terenie całego kraju poprzez sieć sprzedaży Ticketpro Polska

Ruszyła sprzedaż karnetów na dwudniowy Off Festival, organizaowany przez Artura Rojka z Myslovitz. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Ile kosztują karnety? Ich cena to 20 złotych i można je kupić na terenie całego kraju poprzez sieć sprzedaży Ticketpro Polska (www.ticketpro.pl).

Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w Mysłowicach. Zagra ponad 30 kapel w tym: Skalpel, Pustki, Cracow Klezmer Band, Oszibarack, Kanał Audytywny, Łąki Łan, Robotobobibok, The Car Is On Fire, Mitch & Mitch, Silver Rocket, Apteka, T.Love, Lech Janerka, John Porter i Nieprzyzwoity Zespół, Hurt, Strachy Na Lachy i Maria Peszek oraz grupa Lenny Valentino.

Będą też goście z zagranicy. Zagra austriacka grupa Sofa Surfers, Banco De Gaia, White Birch z Norwegii, islandzki Bang Gang.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy