Dom LIFESTYLE

Łazienkowe walentynki? Ależ tak – radzi KALDEWEI

Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień

Data publikacji: 2014-02-04 | 15:38
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Łazienkowe walentynki? Ależ tak – radzi KALDEWEI
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.

Łazienkowe walentynki? Ależ tak - radzi KALDEWEI Dom, LIFESTYLE - Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.

Najpopularniejszymi atrybutami Walentynek są czekoladki, kwiaty czy serduszka. To jednak sposoby dosyć popularne. Bardziej oryginalnym i romantycznym pomysłem może być wyjątkowa kąpiel we dwoje jako okazja do odsłonięcia nie tylko naszych ciał, ale i duszy. Potrzebne jest do tego przyciemnione światło, nastrojowa muzyka, delikatny, wodny masaż. Dzięki wannom i akcesoriom marki KALDEWEI stworzenie takiej wyjątkowej atmosfery jest proste i naturalne.

Głębia koloru
Nie od dziś wiadomo, że światło i kolor mają pozytywny wpływ na ciało i duszę. Stosowane w połączeniu z wodą dają poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Oświetlenie LED stosowane w wannach KALDEWEI zapewnia kąpieli fascynującą, kolorową oprawę. Takie oświetlenie można kupić do niemal wszystkich modeli wanien KALDEWEI, a jego sterowanie odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego na ścianie wanny. Obsługa jest więc łatwa oraz wygodna.

Fot. KALDEWEI SOUND WAVE

Koncert w łazience?
Łagodna muzyka pomaga się odprężyć i zrelaksować, a ulubiona piosenka może wprowadzić nas w dobry nastrój i sprawić, że wyjątkowy walentynkowy wieczór wyda się jeszcze piękniejszy. Wannowy system audio KALDEWEI SOUND WAVE nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar i podnosi ją do rangi przeżycia duchowego. Poszczególne elementy systemu umieszczone są pod wanną. Za pomocą specjalnego odbiornika odtwarzane mogą być pliki audio z każdego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth®. Sama wanna pełni w systemie funkcję wzmacniacza dźwięków.

Fot. Wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS

Otuleni bąbelkami
Hydromasaż to szczególna forma odprężenia, regeneracji i relaksu. Kąpiel z bąbelkami możemy też traktować jako doskonałą okazję do bliskości z partnerem. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco, sprzyja bliskości, ułatwia przełamywanie barier. Po takiej kąpieli czujemy się zrelaksowani oraz całkowicie odrodzeni fizycznie i psychicznie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS. Jej podparcia pleców są całkowicie symetryczne, a odpływ umieszczony pośrodku pozwala na wygodną kąpiel we dwoje. Dzięki systemowi VIVO VARIO PLUS można uzyskać specjalny efekt szampańskich perełek dzięki temu, że dysze w dnie wanny mogą mieszać ze sobą wodę i powietrze. Obracające się dysze boczne dbają o przyjemny masaż skóry i mięśni. Zintegrowane, specjalne dysze u szczytu wanny służą do masażu stóp oraz lędźwi i zapewnią relaksujący masaż całego ciała.

Fot. Romantyczna kąpiel we dwoje – wanna KALDEWEI MEGA DUO OVAL

W walentynki łazienka może stać się oazą spokoju i wyciszenia, ucieczką od codzienności. Woda staje się łącznikiem pomiędzy dwojgiem ludzi, spaja, pozwala na bliskość cielesną oraz odbudowanie napięcia erotycznego. Relacje odświeżone w czasie kąpieli w wannie przenoszą się później na obszar poza łazienką i dają szansę na nowy początek w związku.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Łazienkowe walentynki? Ależ tak - radzi KALDEWEI Dom, LIFESTYLE - Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy