Wiadomości branżowe

Po drugiej stronie maski: Lecter na Castle Party 2011

Po drugiej stronie maski: Lecter na Castle Party 2011
„To raczej element pewnego układu. Znowu bierzesz mój los w swoje ręce. Dlatego nie jestem pewien, czy powinienem dobrze ci życzyć, ale na pewno będziemy się dobrze bawić…” (Dr Hannibal Lecter w liście do Clarice

„To raczej element pewnego układu. Znowu bierzesz mój los w swoje ręce. Dlatego nie jestem pewien, czy powinienem dobrze ci życzyć, ale na pewno będziemy się dobrze bawić…” (Dr Hannibal Lecter w liście do Clarice Starling).


Festiwal Castle Party to z pewnością element pewnego układu i odważny pomysł na wakacyjny weekend. To nie tylko gotycka konwencja hedonistycznej rozrywki, ale też impreza na której bierzemy los w swoje ręce i ruszamy ku muzycznej przygodzie. W jej klimat znakomicie wpisuje się formacja Lecter, która jako ostatnia dołącza do zamkniętego składu Castle Party 2011.  21 lipca w klubowej Hacjendzie, Lecter zaprezentuje na żywo materiał z debiutanckiego „Inside/Outside”.   


Materiał „Inside/Outside”, nagrany w ubiegłym roku w murach opolskiego Strobo Studio, trafił później do Studio X w Olsztynie, gdzie zmiksowany został przez Marcina Kiełbaszewskiego. Autorem okładki jest Bartek Trzos – laureat ubiegłorocznego konkursu Międzynarodowe Triennale Grafiki „NOVA CAIXA GALICIA” (Ourense, Hiszpania). Za layout oraz DTP odpowiedzialny jest Kamil Kumpin.


Krążek ukaże się na rynku z początkiem czerwca nakładem Icaros Records. Zapraszamy do oglądania teledysku „Morning” promującego album „Inside / Outside”, który dostępny jest pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=nr7DaLTBACg


Festiwal Castle Party od kilku lat cieszy się międzynarodową renomą na scenie niezależnego rocka i gromadzi fanów z całej Europy. Dlatego organizatorzy przygotowali na tegoroczną edycję imprezy wiele muzycznych rarytasów,  w tym koncerty: Atari Teenage Riot (de), Project Pitchfork (de), Diary of Dreams (de), Closterkeller (pl), Umbra et Imago (de), Suicide Commando (be), Diorama (de), Fixmer/McCarthy (fr/gb), Zeraphine (de), Nosferatu (gb), Blindead (pl), The Cuts (pl), Santa Hates You (de), Dope Stars Inc. (it), Hatane (pl), Freakangel (ee), Controlled Collapse (pl), Castrati (fr), Monolight (pl), Śmiałek (pl), Hieros Gamos (sk), Bratrstvo Luny (cz), Reactor7X (pl), Hyoscyamus Niger (pl),. Unsinn (p.), H.Exe (pl), Synchropath (pl, MonsterGod (pl). Po koncertach odbędą się tradycyjnie imprezy “afer party” w okolicznych klubach.

A to już wiesz?  Jackson w Warszawie

Castle Party festiwalu w roku 2011 proponuje atrakcyjne ceny biletów wstępu:  Jednodniowy bilet na imprezę, kosztuje w przedsprzedaży tylko 100 zł.  Czterodniowy karnet uprawniający do wejścia na wszystkie koncerty to wydatek 240 zł w kasie festiwalu na Zamku.

Bilet jednodniowy – piątek, sobota, niedziela.
Przedsprzedaż: 100 zł
W dniu festiwalu: 120 zł

Karnet festiwalowy (czwartek – niedziela)
Przedsprzedaż: 210 zł
W kasach Zamku: 240 zł


Oczywiście bilety dostępne są też w sprzedaży internetowej – więcej informacji na: www.castleparty.com 


Zapraszamy też na:


www.myspace.com/lecterpoland


www.IcarosRecords.pl 


www.myspace.com/castleparty


http://www.lastfm.pl/group/Castle+Party


http://www.vampirefreaks.com/castleparty


[źródło: 365PR & [email protected] dla Castle Party 2011]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy