LIFESTYLE Muzyka nowa płyta płyta symfoniczna singiel Tagi: Sławomir Uniatowski

W marcu premiera singla Sławomira Uniatowskiego

W marcu premiera singla Sławomira Uniatowskiego
Na wczesną wiosnę zaplanowana jest premiera nowego singla Sławomira Uniatowskiego. Kawałek zatytułowany „Każdemu wolno kochać” będzie zapowiedzią symfonicznego albumu, który ukaże się najpóźniej jesienią 2016 roku. Artysta, który obecnie szuka sponsorów, zapowiada, że takiej płyty w Polsce jeszcze nie

Data publikacji: 2016-01-04 | 06:45
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W marcu premiera singla Sławomira Uniatowskiego
Kategoria: Muzyka, LIFESTYLE

Na wczesną wiosnę zaplanowana jest premiera nowego singla Sławomira Uniatowskiego. Kawałek zatytułowany „Każdemu wolno kochać” będzie zapowiedzią symfonicznego albumu, który ukaże się najpóźniej jesienią 2016 roku. Artysta, który obecnie szuka sponsorów, zapowiada, że takiej płyty w Polsce jeszcze nie było.

W marcu premiera singla Sławomira Uniatowskiego Muzyka, LIFESTYLE - Na wczesną wiosnę zaplanowana jest premiera nowego singla Sławomira Uniatowskiego. Kawałek zatytułowany „Każdemu wolno kochać” będzie zapowiedzią symfonicznego albumu, który ukaże się najpóźniej jesienią 2016 roku. Artysta, który obecnie szuka sponsorów, zapowiada, że takiej płyty w Polsce jeszcze nie było.

Na wczesną wiosnę zaplanowana jest premiera nowego singla Sławomira Uniatowskiego. Kawałek zatytułowany „Każdemu wolno kochać” będzie zapowiedzią symfonicznego albumu, który ukaże się najpóźniej jesienią 2016 roku. Artysta, który obecnie szuka sponsorów, zapowiada, że takiej płyty w Polsce jeszcze nie było.

Sławomir Uniatowski intensywnie pracuje nad nową płytą. Gotowy jest singiel, który będzie jej zapowiedzią – piosenka „Każdemu wolno kochać” ma się ukazać w marcu 2016 roku. Wokalista twierdzi, że album będzie wyjątkową pozycją na polskim rynku muzycznym.

– Będzie bajkowo, trochę disneyowo, filmowo, jazzowo – mówi Sławomir Uniatowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Album będzie dwujęzyczny – część piosenek, która się na nim znajdzie, napisana została po polsku, a część w języku angielskim. Wokaliście towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna w wyjątkowo licznym składzie. Samych instrumentów smyczkowych ma być siedemdziesiąt. 

– Muzyka będzie malowała obrazy. Nie było jeszcze czegoś takiego w Polsce – mówi Sławomir Uniatowski.

Wokalista nie zna jeszcze terminu premiery albumu. Prawdopodobnie krążek ukaże się wiosną 2016 roku.

– Może w maju, a jeżeli w maju będzie bez sensu, to np. we wrześniu. Zobaczymy, kiedy będzie dla nas najodpowiedniejsza pora – mówi Sławomir Uniatowski.

Aby dokończyć pracę nad płytą, wokalista potrzebuje sponsorów. Obecnie jest na etapie ich poszukiwania.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W marcu premiera singla Sławomira Uniatowskiego Muzyka, LIFESTYLE - Na wczesną wiosnę zaplanowana jest premiera nowego singla Sławomira Uniatowskiego. Kawałek zatytułowany „Każdemu wolno kochać” będzie zapowiedzią symfonicznego albumu, który ukaże się najpóźniej jesienią 2016 roku. Artysta, który obecnie szuka sponsorów, zapowiada, że takiej płyty w Polsce jeszcze nie było.
Hashtagi: #Muzyka #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Genialny pianista na koncercie ERY JAZZU !

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy