Muzyka

Euro RSCG Sensors rozszerza współpracę z Sharp

Euro RSCG Sensors rozszerza współpracę z Sharp
Od listopada br. agencja Euro RSCG Sensors pracuje dla wszystkich kategorii produktowych marki Sharp. Dotychczasowa obsługa public relations, obejmująca sprzęt audio-video i Blu-Ray oraz telewizory

Od listopada br. agencja Euro RSCG Sensors pracuje dla wszystkich kategorii produktowych marki Sharp. Dotychczasowa obsługa public relations, obejmująca sprzęt audio-video i Blu-Ray oraz telewizory LCD Sharp, poszerzona została o kolejne grupy produktowe. Agencja odpowiada teraz także za działania komunikacyjne dla sprzętu AGD producenta, tj. chłodziarko-zamrażarki, klimatyzatory, odświeżacze powietrza oraz kuchenki mikrofalowe; produktów z kategorii techniki biurowej (kopiarki, faksy, kalkulatory) oraz projektorów multimedialnych.

muzyka koncerty młodzi muzyscy

Ponieważ firma Sharp to nie tylko lider LCD, ale także światowy potentat w dziedzinie energii słonecznej, do zadań agencji należy także wsparcie komunikacyjne produkowanych przez Sharp paneli i baterii słonecznych.

– Ochrona środowiska to temat coraz bardziej aktualny. Zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, czystą energią, ekologią już dziś stają się dla wielu przedsiębiorców istotnym aspektem działalności. Chociaż prawo polskie nie nakłada jeszcze na firmy rygorystycznych uregulowań dotyczących tej właśnie sfery już całkiem niedługo, patrząc chociażby na rynek amerykański, czy niektóre europejskie, będę one obowiązywać także w Polsce. Z tego względu chociażby, firmie Sharp, jako producentowi paneli słonecznych, zależy na edukowaniu społeczeństwa i promowaniu czystej energii. Naszym zadaniem będzie wsparcie jej w tych działaniach – powiedziała Katarzyna Przewuska, Dyrektor Zarządzający Euro RSCG Sensors.

Euro RSCG Sensors pracuje dla Sharp Electronics Poland od 2005 roku. Agencja odpowiedzialna jest za prowadzenie biura prasowego klienta, media relations oraz doradztwo w zakresie działań marketingowych podejmowanych przez Sharp.

Założony w roku 1912, Sharp to pionier nowych technologii. Od czasu wynalezienia ołówka automatycznego z cienkim wkładem nazwanego “Ever-sharp Pencil”, Sharp rozrósł się do rozmiarów korporacji obejmującej swoim zasięgiem zarówno przemysł jak i dostarczanie dóbr konsumpcyjnych oraz systemów informacyjnych. Sharp to także prekursor technologii LCD i podobnie, jak w przypadku baterii słonecznych, światowy potentat w tej dziedzinie.

A to już wiesz?  Time for Chopin zaprasza na świąteczne koncerty „Wigilia po polsku”

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy