Festiwal

Festiwal w Jarocinie

Festiwal w Jarocinie
Druga połowa sierpnia to m. in. Jarocin. Program festiwalu jest już znany. I tak, 17 sierpnia od godziny 13:00 do 18:00 zagra dziesięć kapel amatorskich. Ich nazwy będą znane po zakończeniu przesłuchań, czyli po pierwszym sierpnia. Od godz. 18:00 na zagrają: Koniec Świata, Indios Bravos, Farben Lehre, Hurt, Lech Janerka i Voo

Druga połowa sierpnia to m. in. Jarocin. Program festiwalu jest już znany. I tak, 17 sierpnia
od godziny 13:00 do 18:00 zagra dziesięć kapel amatorskich. Ich nazwy będą znane po zakończeniu przesłuchań, czyli po pierwszym sierpnia. Od godz. 18:00 na zagrają: Koniec Świata, Indios Bravos, Farben Lehre, Hurt, Lech Janerka i Voo Voo.

18 sierpnia – od 13:00 występy dziesięciu debiutantów. Potem zaprezentują się: Dogbite, Włochaty, Candida, Akurat, Strachy Na Lachy i T.Love.

19 sierpnia – zespoł Bunkier. Potem wystąpią dwaj laureaci z Małej Sceny: zwycięzca nagrody publiczności i laureat “Złotego kameleona”, czyli nagrody jury. Później koncert Acapulco – jarocińskiej kapeli punkowej, zdobywcy nagrody Jarocin 1986.
Następnie Paweł Kukiz i Piersi oraz Fort BS, Ramona Rey, Made In Poland, Sexbomba, Proletaryat, Aya RL.

Karnet w przedsprzedaży – 34 zł, (w sierpniu cena jest już wyższa), bilet na jeden dzień – 15 zł.
Sprzedaż trwa od 1 lipca. Bilety można kupić w Internecie i w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

A to już wiesz?  Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2007

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy