Wiadomości branżowe

Nie możesz pójść do PROXIMY? Zobacz „Rock na Zielono” na żywo na NuPlays!

Już 26 kwietnia w warszawskim Klubie PROXIMA odbędzie się „Rock na Zielono”. To trzecia edycja rock'n'rollowej imprezy poświęconej śp. Grażynie ZIELONEJ Zielińskiej. Na scenie wystąpią: AMETRIA, DEYACODA, DEAD EFFORTS i HATEERA. Transmisję koncertu na żywo można będzie obejrzeć na NuPlays. W sobotę, 26 kwietnia w Proximie odbędzie się trzecia już edycja koncertu

Już 26 kwietnia w warszawskim Klubie PROXIMA odbędzie się „Rock na Zielono”. To trzecia edycja rock’n’rollowej imprezy poświęconej śp. Grażynie ZIELONEJ Zielińskiej. Na scenie wystąpią: AMETRIA, DEYACODA, DEAD EFFORTS i HATEERA. Transmisję koncertu na żywo można będzie obejrzeć na NuPlays.

W sobotę, 26 kwietnia w Proximie odbędzie się trzecia już edycja koncertu dedykowanego „Zielonej”, która wspierała i dopingowała zaprzyjaźnione zespoły na koncertach i była również dobrym duchem wszystkich młodych, debiutujących kapel.

Na scenie pojawią się zespoły: AMETRIA, DEYACODA, DEAD EFFORTS i HATEERA a imprezę, jak co roku, poprowadzi Przemysław “Jah Jah” Frankowski, znany dziennikarz Antyradia.

Dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu, ale nie będą mogli pojawić się w Proximie, dostępna będzie transmisja na żywo – tylko na NuPlays.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety w cenie 9,90 zł dostępne są na: http://nuplays.pl/artist/23560/rock-na-zielono

Więcej informacji o koncercie i zespołach znaleźć można tutaj:
https://www.facebook.com/events/787658947925952/?ref=22

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.

Serwis umożliwia także odpłatne transmitowanie koncertów na żywo przez internet do fanów w dowolnym miejscu na świecie.

Dla artystów, którzy jeszcze nie mają swoich gadżetów, NuPlays udostępnia usługę NuPlays On Demand: koszulki, które produkują i dostarczają się same wprost do fanów!

Więcej informacji dostępnych jest na http://blog.nuplays.pl/ oraz http://nuplays.pl/

 

 

 

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  „Forum” udostępnia e-wydanie w formacie zinio

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy